gelecek, tam şu anda.

insanların birbirlerine yaşantıları ile temas edebileceği en direkt ve samimi paylaşım ağı olan quaqu geleceğin en sevilen marka platformlarından biri olmak için bugünün inşasını sağlam temeller üzerinde tasarlar ve pratiğe uyarlar. deneyim kavramını önemli bir gerçeklik olarak tümden sahipleniyor, uzmanlık alanı olarak deneyimin kendisine yatırım yapıyoruz. insanlar arası bilgi paylaşımında, yaşantı aktarımında bundan daha iyisi varsa yine budur, bu deneyimin sosyal ağı ve arama motorudur.

hızlı aksiyon, doğru planlama.

medya, gücünü sosyallikle birleştirdi. insanlar deneyimledikçe paylaşmayı sevdi. deneyimin sosyal ağı quaqu bir krizi bir fırsata dönüştürmeyi iyi bilir, varoluşu ihtiyaçtan gelir. gezegenler
ne yaşarsa yaşasın saniyeler içerisinde paylaşabileceği, mthş br ksayol ile tnşt.
yakın geleceğin teknoloji ve sosyal medya dünyasındaki sevgi markası olmak için tüm planlamaları özveriyle yapıyor ve insanların deneyimlerini bir başkasına ölçülebilir süredeki videolarla ulaştırabileceği global bir ağ olma misyonu ve vizyonu taşıyoruz. bu iki kelime bizim için bugün ve yarın demek.

quick action kelimelerinden türeyen
quac bülteni platformun yatırımcılara ve iş dünyasına yönelik önemli fırsatlarının altını çiziyor, bireysel ve kurumsal yatırımcıları deneyimin ağındaki erken aşama fırsatlara öncelikli biçimde davet ediyor.  hızlı aksiyon bültenini inceleyin. şimdi buradaysanız yakın geleceğe çok yakınsınız.

quaqu newsletter.PNG

deneyim, biz bunu sahiplendik. 

ucuna yeni halkalar ekleniyor ve geleceğe yatırım yapıyoruz.
güncellemeleri takip ederek deneyimin ölçeklenmesini izleyebilirsiniz.