deneyim pazarlamasına yaklaşın, bu daha samimi bir yaklaşım.

deneyim paylaşım ağı quaqu, insanların neredeyse her konuda deneyimlerini 60 saniye içinde paylaştıkları ana sosyal ağdır.
quaqu, deneyim paylaşım ağının yaratıcısı olarak şimdi sınırlı sayıda servis ortağına deneyim pazarlaması yaklaşımlarını sunar. saniyeler bile kaybetmeden, izlenceleri takip edin ve talep oluşturun.

marketing approaches.PNG

deneyim pazarlaması yaklaşımları, bir işletmeye esas ihtiyaç duyduğu şeyleri verir.

1

deneyim paylaşım ağı quaqu geliştirdiği deneyim pazarlaması yaklaşımları ile müşteri deneyimlerini servis ortağı işletmeler için tek bir deneyim havuzunda toplar. müşterileriniz deneyimlerini paylaşsın, sizi potansiyel yeni müşterilerinize artık siz anlatmayın.

2

işletmenizi bir kuruluş yapan en önemli element takımdaşlıktır hedeflerinize birlikte yürüdüğünüz insanlar, çalışanlarınız da kurumunuz ile ilgili profesyonel çalışma deneyimlerini paylaşsın. kazanacağınız potansiyel yeni yetenekler için bu benzersiz bir veri kaynağıdır ve siz personel memnuniyetlerini direkt ölçün.

3

deneyim pazarlaması servis ortağı bir işletme olarak potansiyel yeni müşterileriniz için ''deneyime açık'' olun. deneyime açıklık, müşterilerinizin, sunmuş olduğunuz ürün/hizmetleri deneyim olarak yaşaması ve paylaşmasını içerir. bir işletme olarak sadece meta satmak artık pek mümkün gözükmüyor, dahasına odaklanın. 

deneyim pazarlaması yaklaşımları quaqu'nun servis beta aşamasında sınırlı sayıdaki işletmeyi bir deneyim markası yapmak için özel olarak geliştirilen değer yaratma, ve
bir farklılaştırma programı, servis hizmetleridir.

1

deneyim medya üretimleri

müşterilerinize bir deneyim yaşatıyorsunuz ve sonra deneyimi neden elde edemiyorsunuz? yaşatmış olduğunuz mutlu müşteri deneyimlerinin medya üretimlerinde deneyim pazarlaması hizmetleri sizin için bulunmaz bir çözüm, gerçekten de öyle. sunduğumuz pazarlama ortaklığının bir benzeri mevcut değil.
quaqu marketers, deneyim pazarlaması yaklaşımlarından faydalanan servis ortaklarının müşterilerine ulaşır, deneyimlerini paylaştırır. siz en iyisi olduğunuz işi yaparken ortağınız sizin sahip olmak istediğiniz en değerli şey için pratik ve sistemli çalışır. 

marketing approaches.PNG
Beyaz Tahtanın Yanında Poz Vermek

insanlarınız var, ne yaşıyorlarsa şimdi deneyimin ağında çalışma hayatlarından deneyimlerini paylaşsınlar, quaqu bunun için var. hedeflerinize doğru birlikte yol aldığınız arkadaşlarınız sizi paylaşsın, bu kurumunuzun yeni yetenekleri cezbedebilmesi için de oldukça etkilidir, işletmenizde çalışmayı düşünenler, sizi bir yerlerde araştıranlar olabilir, artık bulsunlar. hem de en doğru adresten, hiç filtresiz personel deneyimlerinizden.

2

yol arkadaşlarınızın deneyimleri

marketing approaches.PNG

3

deneyime açık bir marka olun.

deneyime açık bir deneyim pazarlaması yaklaşımları ürünü olarak quaqu'nun servis ortakları için geliştirdiği yeni müşteri kazanım uygulamasıdır. deneyime açık markaların sayısı giderek artarken, farklı sektörlerin konsepte dahil olduğu bir müşteri kazanım uygulamasına, yayın paneline kuruluşunuz ile dahil olursunuz. müşterileri için farklılaşan stratejileri içerir, daha fazlasını sunar.  @deneyimeacik bir deneyim pazarlaması hizmetidir.

marketing approaches.PNG

şimdi sınırlı sayıdaki bu benzeri olmayan deneyim pazarlaması yaklaşımlarına dahil olun,
talep oluşturun.

farklılaşmak için

deneyim pazarlaması hizmetlerinden faydalanmak istiyorum.

iletişime geçmek, deneyimlemek için ilk adım, farklılaşın.

deneyim pazarlaması yaklaşımları ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için takipte kalın. www.deneyimpazarlamasi.com yakında servis ortaklarına daha geniş rehberlik sunacak.