IMG_2065.PNG

insanlar için fayda üreten insanların topluluğuna, deneyimin ağına ve
kariyerine hoş geldin.

işler jobs

quaqu techware teknik ürün departmanı

bir ürün var elimizde, onu yalnızca biz yaratabiliriz en baştan, sıfırdan.

deneyimin sosyal ağında global ölçekli bir ihtiyacın teknolojisi geliştirirken, bütün ürün ve hizmetleri deneyim ve paylaşımı ekseninde, güçlü bir zeminde tasarlıyoruz. bir ürün var elimizde onu yalnızca biz yaratabiliriz en baştan, sıfırdan. şimdi quaqu'nun ürün/hizmetlerini gezegen ile tanıştırmadan önce, aramıza katıl bu imzada yerini al.

ürün tasarımı ve geliştirme sorumlusu 

milyonlarca insanın kullanabileceği teknolojileri tasarlıyoruz,
ürün ve hizmetleri geliştirirken teknoloji dünyasının paydaşları görüş alanımızdadır ve henüz mevcutta olmayan yenilikçi fikirleri kullanıma sunmak bizce müthiş bir heyecan, farklı bir deneyim. insanlar ortak tek bir platformda birbirleriyle kendi deneyimlerini paylaşacakken, bu zeminin yaratıcılarından başlıcası olmak, biliyoruz bu ancak sizin yaşayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz eşsiz bir deneyim.
şimdi deneyimin ailesine katılın, geleceğin teknolojilerini
büyük bir tutkuyla birlikte tasarlayalım, geliştirelim. 

 

neleri deneyimleyeceksin?

deneyimi paylaşmayı ve paylaşımların sürekliliğini sevecek bu aktiviteyi hayatında bir ritüel haline getirmeyi deneyimleyeceksin.
quaqu'da herkes kendi hayatından sayısız kez ve pek çok farklı konuda deneyimi paylaşır, bunu biz seviyoruz, yaşadıklarımızın tümünü deneyim olarak paylaşıyoruz ve insanlar deneyimlerimize erişiyor.

global bir ürünü tasarlamak. milyonlarca kullanıcıya ulaşmamız fazla zaman almaz, şimdi sorumluluklarınızın en büyük kapsamı quaqu'nun ürün ve hizmetlerini mobil uygulama tasarımını en baştan yönetmek ve bütünüyle tasarlamak, teknik sorumlulukları inceleyin.


deneyimin sosyal ağı quaqu dijital alana yeni bir tanımla giriyor, bu deneyim ağının ilk pratik ürün/hizmet grubunu ifade ediyor. şimdi servis ortaklarına sunulacak olan deneyim medyası için ilk ürün ve hizmet fizibilite çalışmalarında ekiple birlikte aktif rol alın, sürecin yönetiminden sorumlu olun. quaqu giriş modelinde deneyim pazarlaması için özgün tasarılarda bulunun, modeller geliştirin.

quaqu mobil uygulamasına yönelik genel ürün/hizmet fonksiyonlarını, ürün stratejisini, yol haritasını tasarlayın ve geliştirin.
ürün sorumlusu olarak aynı zamanda UX/UI tasarım programlarını iyi şekilde kullanabilmenizi istiyoruz, tüm ürün/hizmetlerin kurgusunda sihirleri yaratın.

ürün tasarımı adımlarını aktif olarak önceliklendirin, mühendislik ekibi ile geliştirme planlarını hazırlayın ve yönetin.

quaqu ürün teklifine olası entegrasyonlar ve eklemeler için küresel donanım ve uygulama ekosistemini izleyin.

ürün/hizmet baş sorumlusu olarak UX/UI tasarımcıları ve yazılım mühendisleri ile yakın çalışın, tasarımcılarla birlikte yeni deneyim tasarımı kalıpları geliştirin. 

UI/UX ekibi ile müşteriler ve geliştirme akışları için deneyimi ve paylaşımı merkeze alan ürün dokümantasyonları geliştirin.

tüm proje aşamalarında iletişimi kolaylaştırın ve değişiklikler hakkında proaktif olarak yönetimi uyarın.global bir teknoloji girişiminde bir yeniliği başlatmayı ve kariyerinde sahip olduğun önceki deneyimlerin ışığında yeni bir sayfa açmayı deneyimleyeceksin. sorumluluk almak sorumluluk vermekten daha yücedir. kendine adım atacak yetkinlikte ve güçteysen doğru yer, benzersiz potansiyeldeki bir kariyeri deneyimle ve deneyimi paylaş.

nelere ihtiyacımız var?

deneyimlemene ve deneyimi paylaşma, paylaştırma tutkuna özen gösteriyoruz, yaşadığın anların deneyimini paylaşmana ihtiyacımız var.
yalnızca kendinle kalma etrafındakileri de deneyimin ağına çağırmalısın.
 
görev bilincinde sorumluluk duyguna ve genel olarak samimi duygularına, insanlar arası yapıcı bir iletişim kültüründe aktif rol almana, çünkü insanların deneyim videolarıyla hiç tanımadığı kişilere bile karşılıksız fayda sağladığı son derece samimi bir yapıyız, burada duygulara ve sorumluluk sahibi olmadaki ciddiyete ihtiyacımız var.

iyi derecede türkçe ve bir o kadar iyi seviyede ingilizce bilmene önem gösteriyoruz, iletişimi vaat eden global bir yapıyız ve tüm süreçlerimizde dili ustalıkla kullanabilmeye ve pür iletişim diline ifadelerine ihtiyacımız var.


kendi biriminde yüksek sorumluluk duygusuyla ve üstün kapasite bilinciyle tutku ile ürün geliştirmelerini gerçekleştirmene ihtiyacımız var

çok yönlülüğüne ihtiyacımız var, gerektiğinde periyodik zamanlarla kurumsal ürün ve hizmetlere ilişikin yenilikçi fikirlerini sunabilmeli ve içsel geri bildirimlerle alanının dışında da proaktif olabilmelisin. kritik anlarda problem çözmede önemli bir role sahip olacaksın ve analitik düşünce, çevik problem çözme gücüne ihtiyacımız var.şunları ekleyelim üniversite öğrenimini ''görsel iletişim tasarımı'' bölümünden mezun şekilde tamamlamış adaylardan başvurular almayı önemsiyoruz, teknik anlamda tasarım programlarını kullanmayı bilen ve pratik bir şekilde uygulamamızı geliştireceğimiz potansiyel tasarım mecralarında önemli geliştirmeler yapmış, nihai ürünler çıkartmış olan adaylardan başvuruları ayrıca ve detaylı inceliyoruz, çeşitli kurumlarda önemli deneyim elde etmiş ve bu alanda kendisini veya potansiyelini kanıtlamış bireylerin başvurularını önceliklendiriyoruz.

quaqu techware product specialist

bu ilan için başvuru süresi kısıtlıdır, ilanlar periyodik olarak güncellenir.
sürekli takipte kalmanız önerilir. başvurunuzu hemen gerçekleştirin.

quaqu field saha operasyonları 

deneyimsiz olun, deneyimli olun.
deneyimi paylaşmaya hevesli olun.

şimdi sahaya çıkma zamanı, üniversite öğrencileri için tasarlandı.

üniversite öğrencileri için biçilmiş kaftan,
tam deneyim kazanılacak bir üretim alanı.
quaqu'da  insanlar deneyimi paylaşıyor, her yaştan her konuda. deneyimler aynı süreçleri yaşama ihtimali bulunan bir başkası için paha biçilemez derecede önem taşıyor.
siz deneyimi üretmede sahadaki temsilcimiz olun. insanlar, onları birer deneyimi paylaşan yapın ve deneyimin etki gücünü, hakimiyet alanını genişletin. şimdi kendi üniversitenizde deneyim ağının temsiliyetini sağlayın. global bir çatı altında profesyonel bir deneyim.
dilediğiniz gibi üretin, ders arası, kampüs turu sırası veya bir sınav haftası... çevrenizi büyütün, deneyime yeni paylaşanları katın. bir an durmadan.

nedir?
üniversite öğrencilerine özgü tasarlanan işbirlikçi bu yapı, öğrencilerin profesyonel hayatı deneyimlemesi ve üretimin direkt içinde, deneyim kazanması için geliştirildi. paylaşanlarla birebir diyaloglar ve kendi kişi ağını yaratmak isteyen öğrenciler için en doğru üretim alanı. saha operasyonları daha çok üniversitenin ilk yıllarında öğrenim gören öğrencileri hedef alır. öğrenciler için hayatın daha deneyime açık bir sahne olması gerektiğini biliyoruz. bunun için deneyim hediyeleri var, uçlarında tatlı ufak kilitler var, bu kilitleri açmak öğrenciler için işten bile olmayacak.
deneyimi daha fazla paylaştırın, daha fazla hediyeyi deneyimleyin. bildiğiniz gibi değil.

insanlar deneyimi paylaşsın. onlara birebir şekilde deneyimi paylaşmanın öneminden
ve ağından bahsedin, deneyimi paylaştırın.

telefonlar olmazsa olmazımız. akıllı telefonlarınızla akıllı işler çıkarmanın hem yeri hem zamanı. kampüste her öğrencinin deneyimini paylaşması için fırsat yaratmak tam olarak size düşüyor evet. top sizde, deneyimi paylaştırmak sihirli ellerinizde.

üniversitede öğrenciler farklı pek çok konuda deneyimi paylaşabilir. siz de bu konuda onlara destek olabilirsiniz. üniversitenin eğitimi bir deneyim, bölümün herhangi bir dersi daha detaylı bir deneyim. kampüs fırsatları birer deneyim.
kafeleri & yemekleri, hepsi deneyim. ne kadar çeşit,
o kadar üretim. sınırlı kalmayın, deneyimi paylaşma kılavuzunu alın. eğitim kategorisinde bir üniversitede öğrenci deneyimleri fazlasıyla mevcut. öğrencilerin paylaşabileceği sayısız deneyim vardır. paylaştırın.

hazırsanız başlayın, değilseniz de başlayın. 
bazı şeyler süreç içerisinde öğrenilir, deneyimleyin ve yenilikçi bu sürecin mimarlarından biri olun.
mimarlık zor olsa gerek, mesela bunu bir mimarlık bölüm öğrencisinden alın: ''üniversite'de mimarlık okumak?'' tam olarak üretimimiz bu. insanlar için. 

kendinizi geliştirin, insan ağınızı geliştirin. deneyimi paylaştırırken en büyük kazanımınız
yeni pek çok insanla tanışacak olmanızdır, tanışın. konuşun ve deneyimi paylaştırın, 60 saniye içinde siz de kendi deneyimlerinizi paylaşın.

quaqu field saha operasyonları 

bu ilan için alımlar sınırlıdır, ilanlar periyodik olarak güncellenir.
sürekli takipte kalmanız önerilir. başvurmak için geç kalmayın, katılın.