210720_Sec_Demo-LA_JM_i120853.jpg
IMG_2065.PNG

insanlar için fayda üreten insanların topluluğuna, deneyimin ağına ve
kariyerine hoş geldin.

işler jobs

quaqu media developers deneyim medya geliştiricileri

medya, bugüne kadarki en hayati medya.

insanlar deneyimi paylaşıyor, birbirleri için sunmuş oldukları faydanın pahası yok denecek kadar yok ama bu medyayı üretenler var, iyiki var. onlardan birisi olmak için şimdi yapman gereken çok basit birkaç adım senin için aşağıda yer alıyor, en çok da senin quaqu'da yer alman için.

medya üreticileri, media producers

deneyim paylaşımını mümkün kılın. insanlarla bir quaqu organizma üyesi olarak kurumsal ve canlı, heyecanlı biçimde iletişime geçin. kişileri paylaşanlar toplululuğuna, kendi hayatlarından deneyimleri paylaşmaları için davet edin ve ilk kez yalnızca ve sınırlı sayıda topluluk üyesine sunulacak olan test aşamalı deneyim ürün/hizmeti olan q ticket, deneyim çeklerinden bahsedin. üstelik, deneyim çeki kişiselleştirilebilir yani her paylaşanın profil görselini içerir, sizi yansıtır. quaqu'da paylaşanlar topluluğunun oluşumunda medya üreticileri hayati rol oynar ve düzenli biçimde yeni paylaşan üyeleri ile sürekli temaslar kurar. eşsiz yaşantılarını insanlar quaqu sharing ile whatsapp altyapısını kullanarak quaqu'ya yüklerken, nitelikli bir aktiviteyi kendi hayatlarına ayrıca dahil etmiş olurlar. fayda + fayda = iki kat daha fazla fayda. biz, quaqu'da deneyim paylaşımları ile insanlar arasındaki bağı güçlendirmek istiyoruz.
 

neleri deneyimleyeceksin? what will you experience

deneyimi paylaşmayı ve paylaşımların sürekliliğini sevecek bu aktiviteyi hayatında bir ritüel haline getirmeyi deneyimleyeceksin.
quaqu'da herkes kendi hayatından sayısız kez ve pek çok farklı konuda deneyimi paylaşır, bunu biz seviyoruz, yaşadıklarımızın tümünü deneyim olarak paylaşıyoruz ve insanlar deneyimlerimize erişiyor.

global bir medya ağının ilk ayağında yaratıcı olarak yer alacaksın. on binlerce kullanıcıya ulaşmamız fazla zaman almaz, şimdi neredeyse hiç durmadan önce kendi hayatımızdan sürekli olarak deneyimi paylaşalım ardından nitelikli bir topluluğa öncülük edelim. 


yalnızca deneyim paylaşımı ile sınırlı kalmayarak, deneyimi merkeze alan yeni içerikleri quaqu content altında tasarlar ve üretiriz. en farklı ve eğlenceli, insanlara bir şeyler kazandıracak medyaların yaratıcısı olabileceksin. zorla, yeteri kadar yaratıcılığın var dahasını yapacaksın. quaqu content yapısının nitelikli içeriklerinin tasarımı ve üretiminde de ayrıca müthiş rollere sahip olacaksın. dijitalde güçlü bir medya ağı yaratan organizmanın bir parçası olacaksın. 

 

nelere ihtiyacımız var? our needs

tutku. ruh. bağlılık. aidiyet. yaratıcılık. quaqu'da en nitelikli görevleri üstlenen ekiplerle bir arada olacağımız bir sistemi baştan aşağı inşa özenle inşa ediyoruz. bir tutkusu olanların, bir ideale sahip olanların burada bir şeyler yapıp hayata imza atmaya geldiğinin farkında kişilerin dolduracağı koltuklar için insan ve kültür yapımızı kodluyoruz. kodlar açık, veriler anlaşılır. ilk okuduklarına sahip olduğunu düşünüyorsan, quaqu seni düşünüyor olacaktır. en iyi kariyeri en zor koşullarda bile deneyimleyebileceğine inananların arasına hoş gelirsin.
 

quaqu media developers medya üreticileri

bu ilan için başvuru süresi dönemliktir. ilan, periyodik olarak güncellenir.
sürekli takipte kalmanız önerilir. başvurunuzu hemen gerçekleştirin.

altyapı programı field

quaqu field saha operasyonları 

deneyimsiz olun, deneyimli olun.
deneyimi paylaşmaya hevesli olun.

şimdi sahaya çıkma zamanı, üniversite öğrencileri için tasarlandı.

üniversite öğrencileri için biçilmiş kaftan,
tam deneyim kazanılacak bir üretim alanı.
quaqu'da  insanlar deneyimi paylaşıyor, her yaştan her konuda. deneyimler aynı süreçleri yaşama ihtimali bulunan bir başkası için paha biçilemez derecede önem taşıyor.
siz deneyimi üretmede sahadaki temsilcimiz olun. insanlar, onları birer deneyimi paylaşan yapın ve deneyimin etki gücünü, hakimiyet alanını genişletin. şimdi kendi üniversitenizde deneyim ağının temsiliyetini sağlayın. global bir çatı altında profesyonel bir deneyim.
dilediğiniz gibi üretin, ders arası, kampüs turu sırası veya bir sınav haftası... çevrenizi büyütün, deneyime yeni paylaşanları katın. bir an durmadan.

nedir?
üniversite öğrencilerine özgü tasarlanan işbirlikçi bu yapı, öğrencilerin profesyonel hayatı deneyimlemesi ve üretimin direkt içinde, deneyim kazanması için geliştirildi. paylaşanlarla birebir diyaloglar ve kendi kişi ağını yaratmak isteyen öğrenciler için en doğru üretim alanı. saha operasyonları daha çok üniversitenin ilk yıllarında öğrenim gören öğrencileri hedef alır. öğrenciler için hayatın daha deneyime açık bir sahne olması gerektiğini biliyoruz. bunun için deneyim hediyeleri var, uçlarında tatlı ufak kilitler var, bu kilitleri açmak öğrenciler için işten bile olmayacak.
deneyimi daha fazla paylaştırın, daha fazla hediyeyi deneyimleyin. bildiğiniz gibi değil.

insanlar deneyimi paylaşsın. onlara birebir şekilde deneyimi paylaşmanın öneminden
ve ağından bahsedin, deneyimi paylaştırın.

telefonlar olmazsa olmazımız. akıllı telefonlarınızla akıllı işler çıkarmanın hem yeri hem zamanı. kampüste her öğrencinin deneyimini paylaşması için fırsat yaratmak tam olarak size düşüyor evet. top sizde, deneyimi paylaştırmak sihirli ellerinizde.

üniversitede öğrenciler farklı pek çok konuda deneyimi paylaşabilir. siz de bu konuda onlara destek olabilirsiniz. üniversitenin eğitimi bir deneyim, bölümün herhangi bir dersi daha detaylı bir deneyim. kampüs fırsatları birer deneyim.
kafeleri & yemekleri, hepsi deneyim. ne kadar çeşit,
o kadar üretim. sınırlı kalmayın, deneyimi paylaşma kılavuzunu alın. eğitim kategorisinde bir üniversitede öğrenci deneyimleri fazlasıyla mevcut. öğrencilerin paylaşabileceği sayısız deneyim vardır. paylaştırın.

hazırsanız başlayın, değilseniz de başlayın. 
bazı şeyler süreç içerisinde öğrenilir, deneyimleyin ve yenilikçi bu sürecin mimarlarından biri olun.
mimarlık zor olsa gerek, mesela bunu bir mimarlık bölüm öğrencisinden alın: ''üniversite'de mimarlık okumak?'' tam olarak üretimimiz bu. insanlar için. 

kendinizi geliştirin, insan ağınızı geliştirin. deneyimi paylaştırırken en büyük kazanımınız
yeni pek çok insanla tanışacak olmanızdır, tanışın. konuşun ve deneyimi paylaştırın, 60 saniye içinde siz de kendi deneyimlerinizi paylaşın.

quaqu fielders üniversite temsilcileri

bu ilan için başvuru süresi dönemliktir. ilan, periyodik olarak güncellenir.
sürekli takipte kalmanız önerilir. başvurunuzu hemen gerçekleştirin.

2C39CD45-6FE4-4647-A4D4-0944EEAB18F2.jpg

quaqu experience developers deneyim geliştiricileri

deneyimi geliştirenler bir araya geliyor, quaqu deneyim geliştiricileri 2022'nin son çeyreğinden itibaren geniş bir zaman aralığında quaqu organizma yapısı içerisine dahil olmak için özenle izleniyor, transfer süreçleri titizlikle işleniyor.

deneyim paylaşım ağı quaqu'da sıfır noktasından bir kariyer yaratmak ve bir deneyim yaratıcısı olmak için her şeyden önce bir ideale sahip olmak, zorlu şartlara ve büyük fedakarlıklara alışkın olmak gerekiyor. quaqu organizma yapısı platformun birden fazla alandaki vizyoner, uzun yolculuğunu büyük bir isteğe tutkuyla sahip olan insanlardan bezeli olacaktır. 

quaqu jobs, jobs at quaqu panelinde, quaqu.info'da işler sekmesinde ve quaqu linkedin açık pozisyonlarda 2022 itibariyle başlayacak olan pozisyonel alımlara karşı ilgilerin açık olması ve başvuru süreçlerinin takibi önerilmektedir.

herkes bir profesyonel kariyere sahip olabilir, çok azı hayata imza atmak ve farklı şeyleri kendinden sonrasına da bırakmak için gelir. hayattan fazlasını isteyenlerin yeri, sınırlı sayıda. her şeyden önce deneyimi paylaşmakla başla.