fullsizeoutput_d78.jpeg

deneyim paylaşım ağının ilk resmi yayınını izledin mi? quaqu newspace, onu şimdi deneyimle. 

ne, nerede, ne zaman, nasıl, niçin ve kim?
sakin, hepsi bir deneyim.

insanların yaşantılarını paylaştığı, deneyimleri merkeze alan bir ihtiyacın etkileşim ağı, bu quaqu.
her konuda, en detaylı durum veya yaşantı hakkında bir arama motoruna uzun uzun cümleler yazdığında, işte artık onu bulmalısın, quaqu'da kişisel bir profil yaratmalı ve insanların deneyimlerini araştırırken izlemelisin, okumak yok. eskide kaldı.

üstelik, gezegende ilk.

biz burada sana quaqu'yu anlatmak için yazıyoruz ve sen okumuş oluyorsun evet, ama bir fark var. şu an deneyimi paylaşmıyoruz. bir yaşantı hakkında insanlar, quaqu'da 60 saniyelik videolar çeker ve ilgili bir konu hakkında kendi yaşadıklarını, deneyimlerini paylaşır. son derece pratik, var mıydı daha önce böylesi? biz söyleyelim, yoktu. üstelik gezegende ilk.

60 saniyelik videolarla vakit, nakit.

herkes birbirine kolay bir şekilde yaşadığını aktarsın, insanlar deneyimlerini çok hızlı paylaşsın istiyoruz. neredeyse hiçbir yerde bulamayacağın konularda, aklındaki sorularda insanların deneyimlerini quaqu'da bul. 60 saniyelik videolar izle, vakit nakit, senin olsun.

şimdi dijitalde deneyimi paylaş!

quaqu, deneyimi paylaş söyleminin tescille sahibidir. onu şimdiden, yani bugünden, çok daha erkenden birçok geniş kitleye anlatmak ve kendini tanıtmak için üretiyor, deneyimi paylaş söylemi ile güçlü bir dijital ağ platformu olmayı önceliyor. insanlar mevcut süreçlerde de deneyimi quaqu sharing modeli ile paylaşıyor. hiçbir yerde bulunmayacak yaşantıları insanların faydalanması için nitelikle üretiyoruz. quaqu'da her şey incelikle işleniyor.  

quaqu newspace notları

8 ağustos, 2022. başakşehir, istanbul.

yeni alan. insanların deneyimlerini paylaştıkları global ölçekli bir sosyal ağ yapılanması için geleceğe tam odak. doğru takvim, doğru takım, doğru yatırım kaynağı. quaqu gereksinimlerini ve yol haritasını güncelledi. tıpkı tolga'nın söylediği gibi. ''daha önce hayata gelmedik, esas deneyim şimdi başlıyor.''

''2019 aralık 3, bu ilk tohumları ektiğimiz ve quaqu için başladığımız öncül tarihtir. 2022'ye kadar çok yol katetmiş olmak bizi fazlasıyla mutlu ediyor, ancak henüz hayal edilen quaqu için güçlü bir yapılanma ile başlamadığımızı belirtmek gerekiyor. yeni başlıyoruz. ihtiyaçlarımız var. güçlü ve sürdürülebilir ekonomik altyapı, tutkulu bir quaqu organizması. 

2022'de hedeflerimiz quaqu sosyal ağ uygulamasını pazarda var etmek, yazılımlarını gerçekleştirmek ekseninde başlarken, giderek deneyime daha fazla marka ile daha çok yatırım yapmalıyız düşüncesine evrildi. artık yepyeni bir sektör yaratmalıydık. şimdi, quaqu resmi ticari ve kurumsal yapılanmada hiç olmadığı kadar güçlü ve uygulanabilir adımlar ışığında ilerleyecek. 2023, 2024, 2025 için büyük heyecanlar taşıyoruz. hedeflediğimiz yolculuğu daha sağlıklı geçirmek, güzel bir deneyim yaşamak istiyoruz. bunu yapabilmeye muktediriz.''

kurucu ve baş yönetici sorumlu tolga ışık
founder, chief executive officer, quaqu

fullsizeoutput_d78.jpeg

tolga ışık bir deneyimi paylaştı: ''quaqu newspace ilk resmi yayınını gerçekleştirdik?'' #deneyimipaylaş

quaqu newspace yayınlarının tümü halka açık sosyal alanlarda, zorlu koşullar ihtimalinde dahi gerçekleştirilmektedir. özellikle gerçek yaşam alanları, yayını izleyen deneyim kitlelerine yayının gerçekleştiği ortam atmosferini daha iyi deneyimletmek ve yayınları daha gerçekçi kılmak için bilhassa tercih edilmektedir.

quaqu kuruldu. dijital medya üreticisi olarak yayınlar gerçekleştirildi.

quaqu, sosyal ağ yapısına geçti. ilk takım yapılanması oluştu.

ar-ge çalışmaları yapıldı, 8 kişilik bir takım kuruldu. ilk potansiyel yatırımcı görüşmesi gerçekleşti. 

quaqu newspace yayınlandı.

2019

2020

2021

2022