200831_i140499.jpg
IMG_6183.PNG

quaqu newspace, deneyimin yaratıcısı quaqu'yu tüm mevcut süreçleri, yakın geçmişi ve gelecek planlamalarıyla izleme alanıdır. quaqu platformunun deneyim kitlelerine ve profesyonel dünyaya sunmuş olduğu ilk resmi yayını deneyimledin, şimdi daha yakından bakma ve yayınla ilgili deneyimi paylaşma zamanı, başla.   

quaqu newspace, 080822

şimdi, yeni şeyler söylemek lazım üstelik deneyimi seviyoruz cancağızım.

quaqu newspace, deneyim paylaşım ağı quaqu'nun yakın geçmişini, mevcut süreçlerini ve yakın gelecek planlamalarını içeren bir resmi organizasyon ve quaqu'yu izleme alanı olarak belirlendi. ilk resmi yayın quaqu newspace ağustos 8,2022'de kaydedildi ve platformun kurucu yöneticisi tolga ışık deneyim kitleleriyle birlikte profesyonel dünyaya seslendi.

tolga ışık, kurucu ve baş yönetim sorumlusu

quaqu'da daha güçlü bir deneyim ağı için hedefler, gereksinimler ve yol haritası güncellendi. şimdi rota daha uzun bir yolculuğu işaret ediyor, her şey olması gerektiği gibi olacağı takvimlere dizinleniyor. 2022 bir başlangıç, daha önce hayata gelmedik.

quaqu dijital medyada güçleniyor. paylaşanlar topluluğu oluşuyor. quaqu organism yapısının ilk yapılanması dijital medya birimlerinde gerçekleşiyor ve medya ekipleri paylaşanlar topluluğunu kademeli biçimde yaratıyor. insanlar sürekli olarak deneyimi paylaşıp, bir başkası için müthiş faydalar üretecek, quaqu nitelikli bir dijital medya ağı kapsamında hacim kazanacak. daha güçlü bir dijital medya. 

IMG_6183.PNG

deneyim paylaşımı hiç olmadığı kadar kolay, fazlasıyla pratik. quaqu newspace'te ilk kez resmi olarak duyurulan quaqu sharing modeli, deneyim paylaşımında quaqu whatsapp business altyapısını öne çıkardı. insanlar ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerini saniyeler içerisinde yükleyebilecekleri bir deneyim paylaşım kanalına sahipler.  quaqu whatsapp business ile deneyim rehberleri, paylaşanlar için kurumsal ve birebir etkileşim hizmeti sağlıyorlar. durmadan yükleyin.

IMG_6183.PNG

deneyim çekleri. şimdi deneyimi paylaşanları paylaşımda sürekli ve özenli kılmak adına quaqu product ve quaqu design orbit yapılarının ahengiyle ilk kez bir dijital ürün/hizmet test aşamasında kullanıma, deneyime sunuluyor. insanlar deneyimi paylaştıkça fayda üretir. quaqu, paylaşanlar topluluğu üyeleri için sınırlı sayıda ve kişiselleştirilebilir deneyim çeklerini sunuyor. deneyim yükledikçe, topluluk üyeleri yeni deneyimlerinde bakiyeler kazanıyor. q ticket yakında aktif olarak sınırlı sayıda üye ile test sürecine başlıyor.

IMG_6183.PNG

jobs at quaqu, quaqu jobs. deneyimin ağında profesyonel bir kariyer. şimdi deneyim geliştiricilerinin ön eşiği olarak süreç dijital medya yapısında tutkuyu geliştirecek olan takımda başlıyor. quaqu medya. hayati medyaları üreten bir dijital medya ekibi quaqu organism yapısına dahil oluyor, quaqu'da yeni dönem profesyonel imkanların ilki böylece profesyonellerin ilgisine sunuluyor, sıfır noktasından.

IMG_6183.PNG

quaqu music, quaqu forms, quaqu content ve daha fazlası.

quaqu'da geliştirmeler 2022'nin son çeyreğinden itibaren yenilenen rota planlamaları ışığında 2025'e kadar gerçekleştiriliyor. deneyim kitleleri baz alınarak yapılan en iyi ürün ve hizmetlerde insanların hayatı daha fazla deneyimlemesine önem gösteriliyor. her detay bir deneyim. deneyim paylaşım ağı olmaktan deneyim sektör yaratıcısı olmaya doğru evrilen yolculuğumuz ise bize müthiş bir heyecan veriyor.

IMG_6183.PNG

quaqu product showcase

yeni ürünleri önceden izlemek için vitrin deneyimi yaşayın. nasıl görünüyor?

fullsizeoutput_d52.jpeg

q ticket beta

deneyim çekleri test ürün görseli. şimdi quaqu'da sürekli olarak deneyim paylaşımında bulunan sınırlı sayıdaki deneyimi paylaşanlar topluluğu üyelerine sunulur. var olan deneyimlerinizi paylaşın ve insanlara o konuda karşılıksız bir fayda sunmuş olun. quaqu'da deneyim paylaşımını bir nitelikli aktivite olarak hayatınıza kazandırın ve sonrası. işte sonrası. harika olacak. 

yeni deneyimlerinizde q ticket, deneyim bakiyesi elde edin. belki bir kahve mağazsından kahve deneyiminiz, belki bir futbol müsabakasında stadyuma gideceksiniz. şehir trafiğine alternatif mi arıyorsunuz? bir scooter kiralayın ve alternatifleri deneyimleyin. bu gibi ve dahası tüm deneyimlerinizi q ticket sahibi olarak quaqu'dan kazandığınız deneyim bakiyeleriyle yaşayın. geliştiriliyor.

IMG_6183.PNG

farklı insanların nitelikli bir oluşumda birbirleri için koşulsuz fayda üretimine zemin olmaktan müthiş keyif alıyoruz. insan topluluğumuza yatırım yapmak için geliştirmelerimizi yapıyoruz, fayda karşılıksız üretildiği zaman daha kıymetlidir bunu biliyoruz. q ticket ile ilk kez platformun gelecek ürün ve hizmet üretimlerindeki kalibresini tüm deneyim kitlelerine göstermek istedik. biliyoruz ki insanlar quaqu'nun ürettiği orijinal ürün ve hizmetlere sahip olup, onu deneyimlediğinde daha büyük bir bağlılık duyacaklar ve faydayı daha fazla üreteceklerdir. pahasız olmayan bir çehremiz var. quaqu newspace quaqu markasının en yeni kurumsal kültürü olarak kayıtlara geçti. yeni alanlarda mevcut süreçleri, yenilikleri ve deneyimi konuşmayı sürdüreceğiz. quaqu'ya deneyimlerinizle dahil olun.