Köprü Üzerinde Sarı Otobüs
fund & acceptance.PNG

ortak bir deneyim

yaşamak için, daha güçlü bir zemin hazırlıyoruz. deneyimlerin paylaşımında dünyadaki ilk ve tek özelleştirilmiş ağ yapısında olan quaqu ile yatırımcı ilişkileri, uzun soluklu bir yolculukta geleceği ortak deneyimlemek anlamını taşır. quaqu fund & acceptance yapısında tüm potansiyel yatırımcı ilgileri, takvimlere uygun olarak en doğru zamansal periyotlarda değerlendirilir.

fund & acceptance.PNG

istanbul'dan yola çıkarak, tüm gezegeni etkisi altına almaya şimdiden başlayan bir ihtiyacın teknik, teknolojik devinimi olmak bir yana, quaqu'da en çok da yarına büyük bir marka inşası bırakıyor olmak bizleri fazlasıyla mutlu kılıyor. salt bir girişim olmaktan çok öte ve marka dna yapısı güçlü bir inşayı, vizyonu ve tüm elementleriyle optimum özende tasarladık, geliştirdik. quaqu çatısı altında bugüne kadar pek çok geliştirmeyi sıfır noktasından gerçekleştirdik. yapacaklarımız bitti mi?, ne bitmesi. henüz, yeni başlıyor. ''daha önce hayata gelmedik...'' söylemi quaqu ilk resmi yayını ve kurumsal etkinliği olan quaqu newspace için kurucumuz ve baş yönetim sorumlumuz tolga ışık'ın quaqu bünyesine en yeni tılsımı olarak kayıtlara geçti, sahip olmamız gerekenler hakkında ilk kez dışarıdan kendimize bakmamızı sağlayacak bir fırsatı yarattı. esas arzu edilen quaqu'yu yaratmak için bugünün küçük, orta vadenin gelişen, büyüyen ve yarının çığır açan gayelerini, gereksinimlerini ve planlamalarını üst seviye özende tüm deneyim kitleleri ve profesyonel dünyanın ilgisine sunuyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz, bu deneyimi ilk kez paylaşıyoruz. 

deneyim paylaşımında bir dijital içerik platformu olarak başladık, tüm dünyanın yaşamış olduğu geniş çaplı pandemi krizini deneyimledik ve o süreçte artık yeni bir evreyi tasarladık. quaqu artık bir sosyal ağ platformu olmalıydı. insanlarla sıfır temas halinde ve sürekli olarak deneyimlerin paylaşıldığı bir sistemin tasarlayıcısı ve üreticisi olmalıydı. işte, quaqu sosyal ağ süreç yapılanması böyle başladı. quaqu teknik yapılanması 2020, 2021, 2022 yıllarının en büyük ihtiyacı olarak öne çıktı. quaqu techware yapılanması için hazırlıklara bir departmanını markalaştırmak ile başladı. yazılımcılar ve tasarımcılar, iyiyi, arzu edileni tasarlamak ve üretmek için quaqu çatısı altında bir araya gelecekti, gelecek. quaqu minimal ve etkili bir organizma yapılanması için daha geniş çaplı bir tanımla quaqu organism yapısının alt çalışmalarını başlattı. ihtiyaçlarını belirledi. mevcut koşullarda, türkiye cumhuriyeti devleti'nin ekonomik zorluklar yaşadığı dönemleri deneyimlerken, nitelikli istihdamı yaratmak da bir hayli zorlaştı. quaqu tüm bu zorluklar içerisinde kendi yapısına en uygun kaliteye sahip olmak düşüncesindeydi ve nitelikli olanı üretebilmek için gereksinimlerinden kısma yolunu tercih etmedi. bunun yerine daha güçlü ve sürdürülebilir ekonomik altyapı yolunun tercih edilmesi en doğru olanıydı.

quaqu, dünya çapındaki erişimi ile bir ihtiyacın sosyal etkileşim ağı olmak hedefinde geniş bir vizyona sahip biçimde yolculuğuna başladı. başta bir istanbul markası olarak, kurulduğu ülke türkiye'de, akabinde avrupa kıtasında ve hedeflenen ileri süreçlerde amerika ve asya kıtalarında yüz binlercesi ve hatta milyonlarcasının, hayati ihtiyaçlarını karşılamadaki giriş cümlesi olan ''nasıl?'' sorusuna anahtar olarak geliştirildi. insanlar bir başkasının yaşamına her gün daha fazla ihtiyaç duyuyor  ve olacak. bu en fazla odaklandığımız konu. yaşantı paylaşımı, oldukça hızlı. ilk kurulduğu basit bir içerik medya platformu olduğu yıllarda quaqu'da insanlar 300 saniye içerisinde uzun uzadıya deneyimlerini quaqu prodüksiyon ekiplerinin karşısında paylaşırdı. quaqu bile aradan çıktı ve süreyi fazla kısalttı. artık 60 saniye, ve quaqu yalnızca bir aracı platform. insanlara dopdolu bir etkileşim platformu sunuyor olacak. var olan sosyal ağ platformlarından çok daha benzersiz ürün/hizmet geliştirmelerinde quaqu'da büyük huşu uyandıracak türden ar-ge'ler bugüne kadar yoğun biçimde gerçekleştirildi. quaqu nihai ilk teknolojik ürün/hizmeti olan sosyal ağ platformu 2022-2025 yılları arasında yapılanıyor.

güçlü bir ekonomik altyapı, dünya çapında bir marka inşası için başlıca unsurdur. quaqu ise 2022'de her tür zorluğa rağmen hedeflerini biraz daha ileriye taşıdı. iddiasını da. deneyimi sahiplenmek ve globalde bir sektör yaratmak için kapsamlı, nitelik seviyesi yüksek bir başlangıç yapmak.  deneyime daha fazla yatırımla daha fazla marka inşası sunmak son uçta da yepyeni bir çatı marka yapılanması ile deneyimin yaratıcısı olmak. klasik bir girişim evreninin dünyasından farklı davranarak atik ve plansız, aceleci bir şekilde yol almak yerine, sürdürülebilir ve en zorlu koşullarda bile yol alınabilir şekilde ilerlemek quaqu için doğru olan tercihti. bunun üzerine koymak için çalışmaları, mevcut süreçleri, gereksinimlerle birlikte yeniden tahtaya teker teker yazma vaktiydi ve artık bu döngü tamamlanmalıydı. quaqu için yeni bir alan yaratılmalı idi, quaqu newspace. yeni alanda deneyim kitleleri ve profesyonel iş dünyasına quaqu'nun ilk kez seslenişi gerçekleşti. daha güçlü bir başlangıç için Işık yandı. quaqu'da her detaya en başından beri büyük özen gösterildi, devam süreçlerde de her element büyük bir aşkla tasarlanacak ve ihtiyaçlar nitelikle giderilec- ektir. yatırım dünyası, deneyim dünyasını bundan böyle daha yakın izleyecektir. daha önce hayata gelmedik...

quaqu'nun bağlı bulunduğu üst organizasyon yapısı TIBF, 2022, 2023 yılları arasında büyük ekonomik dönüşüme gidiyor. kurucumuz ve baş idari sorumlumuz tolga ışık, üretmiş olduğu markalarda, geliştirdiği ürün/hizmetlere hacimli bir yatırım süreci tasarlıyor. quaqu bu büyük değişim hareketliliğinden pozitif yönde etkilenmeyi hedefliyor. quaqu in-tour kapsamında yatırım turlarının ilki devlet ileri teknoloji desteklerinin peşi sıra bootstrap dönemi ile üst organizasyon tarafından başlatılacak.

süre'kli olmak için bir süre gerekiyor. 

gereksinimlerimizi tamamlamak için çalışmalarımızı detaylı ve titizlikle yürütüyoruz. quaqu en iyi takımlar tarafından benzersiz bir tutku ile geliştiriliyor ve bu bir süreç. quaqu'da bir yatırım potansiyeli gören ve geleceği okuyan zeki, çevik yatırımcıların en çok da vizyonlarını quaqu'ya dahil edebilecekleri bir geleceği tasarlamak bizim için büyük bir keyif. her detayında birlikte olmak için doğru takvim, doğru takım, doğru yatırım, hızlı hareketilik.

quaqu bu sırada gereksinimlerini sırasıyla tamamlıyor.

yakın zamanda ortak bir deneyimi paylaşalım. tabii, önce bize ulaşın.

deneyimi paylaş whatsapp

536-381-87-25

e-posta

sosyal ağlarda deneyimi paylaşın.

  • quaqu Instagram
  • Siyah YouTube Simgesi
  • LinkedIn
bugün ortak bir deneyimi paylaşmak için iyi bir gün!