yatırımcı ilişkileri

deneyimlerin paylaşımında dünyadaki ilk ve tek özelleştirilmiş ağ yapısında olan quaqu ile yatırımcı ilişkileri uzun soluklu bir yolculukta geleceği ortak deneyimlemek anlamını taşır. iş dünyasının yatırım ve ortaklık sistemlerine uyumlu olarak geliştirilmiştir.

insanların deneyimi paylaştıkları küresel bir sosyal ağ quaqu, kişilerarası yaşantılara erişimde insanlara eşi benzeri olmayan teknolojik bir kolaylık sunuyor. vakit kaybetmemek fikir yapımızda en büyük önemimiz, hemen hemen hiçbir konuda. geleceğe yatırım yapın, küresel alanda da katılımcı olun. deneyimin sosyal ağı şimdi herkesin katılımına ve bireysel desteğine açık. bu bir iş değil, biz insana fayda sağlıyoruz.

deneyimin sosyal ağında her geçen gün daha fazla insana ulaşıyoruz, insanlar deneyimlerken paylaşabilmenin bu kadar pratik bir yolunu ilk kez tanıyor ve bundan fazlasıyla mutlu oluyorlar. şimdi deneyimin ağı etkisini daha geniş kitlelere yaymak için kaynaklarını oluşturmaya hazır. biz yatırımcılarımızla işbirliğinin sadece finansman yönüne bakmayız, bu uzun bir yolculuk ve yıllar sonra bile deneyimin kitleleri her gün daha fazla sayıda artış gösterebilecekken bunu şimdiden bir fırsat olarak görmek  iyi bir yatırımcı gözü gerektirebilir. geleceğe yatırım yapmak için bugünden hazır olan bireysel yatırımcılar, melek yatırımcılar ve yatırım şirketlerine özgü işbirliği modellerimiz üzerinde her geçen gün daha da detaylı çalışıyoruz. şimdi değerli tanışıklığımızın en doğru zamanı olabilir.

deneyimin ağı artık bireysel olarak desteklenebilir.

detaylar için aşağı kaydırın.

deneyimin sosyal ağı quaqu şimdi bireysel desteğe açık.

insanlar için faydalı olanın birbirleriyle yaşantılar üzerinden elde edilen deneyimlerin paylaşılması olduğunu çok iyi biliyoruz ve bunun için ilk günden bu yana önemli geliştirmeler yapıyoruz. deneyimin paylaşımı en başta bir fayda üretimi. yani yaptığımız bir iş değil, işten bile değil. şimdi deneyimin etkisi büyüsün bunda benim bireysel katkım olsun diyen her birey için quaqu dijitalden düzenli fonlar elde edebilmeye uygun. size uygun olan paketi seçin ve deneyimin ağını aylık olarak dilediğiniz miktarlarla destekleyin. evet bu desteğin size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanma şansınız olacak. paketlere göz atın.

deneyimi çek

deneyimi paylaşmanın sosyal ağı quaqu'yu bireysel olarak desteklemede giriş seviye katkı üyeliği, ağı yukarı çekin. tüm deneyimleri öncelikli izleyin ve deneyimin faydalarından yararlanın.

quaqu support icon

deneyimi fırlat

deneyimi paylaşmanın sosyal ağı quaqu'yu bireysel olarak desteklemede orta seviye katkı üyeliği. şimdi deneyimin etkisini fırlatın, tüm deneyimleri öncelikli izleyin ve deneyimin faydalarından yararlanın.

IMG_3025.PNG

deneyimi uçur

şimdi deneyimin ağını uçurun, ağa ileri seviyede bireysel katkıda bulunup tüm deneyimleri öncelikli izleyin ve deneyimin faydalarından yararlanın. özel deneyim içerikleriyle dahası sizi bekliyor.

deneyimi paylaşmak değerli. buna destek yaratmak önemli.

quaqu'da deneyimi paylaşmak ortak ilişkiler sonucunda gerçekleşir. platformun değer önerisi aynı zamanda tescili ve telifi bize ait olan deneyimi paylaş söylemi en başından beri ne kadar önemli bir ürün ve hizmet sunduğumuzu gösteriyor.

arazimiz fazla verimli, üzerine gidip işlemeliyiz. yatırımcılar geleceğin önemli bir veri kaynağına yatırım yapıyor olduğunu bilmelidir. deneyimi paylaş marka ve platformu olarak ortaklık yapısı ve yatırımcı ilişkileri noktasında stratejimiz bireysel fonlamalar, melek yatırımcı ağları ve geleneksel iş sahasının tümüne uygun. deneyimi içeride paylaşmak için dışarıda kalmayın. bizimle iletişime geçebilirsiniz.

çok yakın bir zaman sonra bu panelde quaqu'nun bireysel küçük ve yapısal büyük destekçileri, kurumsal ortaklıkları listelenecektir. şimdiden deneyimin ağına destek olup sürece öncü olabilirsiniz.

sizinle ortak bir deneyimi paylaşalım.

deneyimi paylaş whatsapp

536-381-87-25

e-posta

sosyal ağlarda deneyimi paylaşın.

  • quaqu Instagram
  • Siyah YouTube Simgesi
  • LinkedIn
bugün ortak bir deneyimi paylaşmak için iyi bir gün!