deneyimi paylaşmak bu kadar basit miydi?

evet, o kadar basitti. 

deneyimi paylaşmak şimdi çok daha kolay. insanlar. birbirlerine sağladığı faydanın yolunu kısalttık. aşağıda iki pratik seçenek var.

sen de kendi hayatından bir deneyimi saniyeler içerisinde paylaş. bunu saniyeler içerisinde yükle. bir paylaşan ol. bitti.

unnamed.jpeg
wetransfer-logo (1).png
fullsizeoutput_b23.jpeg

bir paylaşan olmayı abartabilirsin. değerli.

her an paylaş.

deneyimi paylaşmanın bir limiti yok. dilediğin kadar yükle. bir konu için bile yaşamış olduğun sayısız deneyim olabilir. onlar başkasına fayda sağlayabilir.

sayende.

insanlar çok önemli bir bilgi elde ediyor. katılımcı oluyor. sen de deneyimi paylaşırken diğer paylaşanlarla önemli bir bilgi alışverişinde bulunuyorsun.

kıymetli.

insanlardan bir şeyler dinlemek. deneyimlenenlerin herkeste öznel bir sonuç yarattığını görmek. her biri ayrı çok değerli. bu senin deneyimin.

210723_Ter_Demo-LA_RC_i010341.jpg
IMG_0265.jpg
210813_TerSug_Demo-NY_JJ_i070034.jpg
sharer.PNG

paylaşanlar,
fayda üretenler.

fullsizeoutput_499.jpeg

deneyimin sosyal ağında nitelikli bir topluluğa sahibiz ve etki alanı günden güne genişliyor. kendi hayatlarından yaşadıklarını birer deneyim olarak paylaşan kullanıcılar paylaşanlar topluluğuna dahil oluyor. şimdi yaşadığınız ne varsa, telefonunuzun kamerasını kullanın ve 60 saniye içinde deneyimi paylaşın ve fayda sağlayanlar arasında yerinizi alın.