quaqu'da deneyim paylaşımı için en pratik yol, pratik ol ve deneyimi yükle!

yaşadıklarını daha geniş kitlelerle paylaş, deneyimini yükle ve reaksiyon al.

-bir paylaşan olmak istiyorum, deneyimi nasıl paylaşırım?

-merak etme, bu fazla basit ve saniyelik!

IMG_6718.PNG

1 - telefonunun kamerasını kullan, 60 saniyelik bir video çek ve deneyimini paylaş.

3 - işte bu kadar, deneyimi paylaştın ve quaqu'da bir paylaşan oldun. ilgili deneyimin quaqu web'de ve quaqu'nun var olan sosyal ağ hesaplarında anında paylaşılacak!

2 - kaydettiğin deneyim videosunu quaqu whatsapp hattına yükle ve deneyiminin hangi konuda olduğunu mesaj olarak ekle! 

örneğin: ''ingiltere'de yüksek lisans yapmak?''

şimdi deneyimi paylaş

veri'lecek tek şey deneyim, gerisini eleyin.

deneyim paylaşımında kullanıcı verilerine son derece hassas biçimde yaklaşıyoruz. paylaşanların kişisel irtibat numaraları, paylaşanlar deneyimlerini yükledikleri ve sohbeti sonlandırdıkları an silinir. quaqu, veri kaydetmez.

quaqu sharing + whatsapp modülünde deneyim rehberleri yalnızca deneyim paylaşımlarıyla ilgili birebir destek ve yönlendirme hizmeti sunmaktadır.

IMG_6721.PNG
IMG_6723.PNG

quaqu'da deneyim paylaşımı, şimdi deneyim çekleri ile birlikte!

deneyimi paylaş, fayda üret ve yeni deneyimler için bakiye kazan.

sürekli paylaş.

deneyimi paylaşmanın bir limiti yok. dilediğin kadar yükle. bir konu için bile yaşamış olduğun sayısız deneyim olabilir. onlar başkasına fayda sağlayabilir. süreklilik göster.

fayda üret.

insanlar çok önemli bir bilgi elde ediyor. katılımcı oluyor. sen de deneyimi paylaşırken diğer paylaşanlarla önemli bir bilgi alışverişinde bulunuyorsun.

deneyim kazan.

sürekli olarak deneyimi paylaştığında, deneyim bakiyeleri elde edersin. quaqu şimdi sınırlı sayıda paylaşanlar topluluğu üyesine dijital deneyim çeki sunuyor, üstelik kişiselleştirilebilir.

IMG_6475.jpg
IMG_6469.jpg
IMG_6476.jpg

hiç tanımadığı insanlara, o insanların tanıdıklarından bile daha fazla fayda sağlayan, nitelikli insanların oluşumu.

insanlar neden deneyimi paylaşır?

 fayda üretmek için. internette yalnız değilsiniz, milyonlarcası sizin yaşamış olabileceğiniz en detaylı yaşantıyı dahi araştırıyor ve bunun için sanal zeminde hatrı sayılır zamanları ve eforları  sarf ediyor. şimdi, quaqu insanlar arasındaki yaşantı paylaşımına yeni bir boyut kazandırıyor.  yoktu böylesi. fazla pratik.

insanlar neden deneyimi paylaşır? fayda üretmek için. internette yalnız değilsiniz, milyonlarcası sizin yaşamış olabileceğiniz en detaylı yaşantıyı dahi araştırıyor ve bunun için sanal zeminde hatrı sayılır zamanları ve eforları  sarf ediyor. şimdi, quaqu insanlar arasındaki yaşantı paylaşımına yeni bir boyut kazandırıyor.  yoktu böylesi. fazla pratik.

yalnızca 60 saniye, gerisini izlemek zahmetli olurdu, zaten kimse 10 dakika video izlemiyor.

keyif için değilse, internet ortamında araştırmış olduğun ve merak ettiğin bir konu
ya da yaşantı hakkında birilerinden bir şeyler duymak adına satırlarca blog yazısı okuma.
o kaybolmaktı, eskiydi, ve bir hayli zordu. şimdi ise quaqu var. quaqu'nun saniyelerle derdi var çünkü sana kalsın, belki daha değerli geçireceğin bir güne ayırırsın.

group.png

q

paylaşanlar topluluğu oluşuyor. şimdi kendi deneyimlerinle katıl, quaqu'ya yükle!

IMG_6731.jpg
IMG_6470.jpg
IMG_6473.jpg
IMG_6471.jpg
IMG_6480.jpg
IMG_6738.jpg
IMG_6733.jpg

hazır olmak kadar güzeli yok, sen de öylesin.

uludağ'da kayak yapmak?, kıbrıs'ta üniversite okumak ve sosyal hayat?, odtü'den mezun olmak?, itü dil hazırlık hakkında?, bilgi üniversitesi kuştepe kampüsü nasıl?, başakşehir çam ve sakura hastanesi nasıl?, istanbul'dan muğla'ya taşınmak?, portekiz'e yüksek lisans programına gitmek?, milano'da ev kiralamak?, iskandinavya turu? silikon vadisi'nde profesyonel kariyer?, getir'de çalışmak?, yemeksepeti'nden siparişlerim nasıl geldi?, apple watch 7 satın aldım, kullanıcı deneyimlerim?, yeni bmw 3 sedan satın aldım 2 aylık kullanıcı deneyimim?, paris sorbonne üniversitesi'nde doktora yapmak?, florence nightingale hastanesi'nde görev almak?, ibb'de mülakatlara katıldım ve seçildim, nasıldı? oğlumu barcelona fc altyapısına yazdırdım, izlenimlerim.