q 1.1 versiyon ile quaqu'da, quaqu design orbit - tasarım yörüngesi ilk kez tanıtılıyor.

® quaqu tasarım yörüngesi zaman içinde geliştirildi.

 ® quaqu'da kitleleri etkileyen bir tasarım albenisi.

tasarı her şeydir, her şey tasarı. tasarım ise nihaidir. quaqu küçük detayları bile müthiş bir bakış açısı altında tasarlar. ilk günden en yeni güne kadar, quaqu çatısı altında üretilen her medya, görsel, ürün ve hizmetin en başlıca noktası etkileyici forma sahip olmasıdır. insanları etkileriz.

quaqu'da iyi bir tasarım beyni mevcut. uzun süren tasarım maratonları ve binlerce tasarım üretimlerinin sonucu olarak bir tasarım yapısı ortaya çıktı, quaqu design orbit. bugüne kadar quaqu'da üretilen tasarımsal her öğe bu yapının beynini ve tasarım gözünü kullandı. yarın hakkında fazla heyecanlıyız, çok daha iyi ürün ve hizmetler üst seviyede tasarım aklı ve görüşüyle kullanıcılar için tasarlanacak.  

IMG_6568.PNG

® yörüngede kaybolmamak elde olmayabilir, elde edin.

quaqu tasarım yörüngesi yarının en iyi ürün hizmetlerine ve medya üretimlerine yön vermeyi, tasarılarla örnek olmayı arzu eder. öyle ki, bir quaqu ürün/hizmetine karşı koymak neredeyse imkansız olacak, quaqu üretimleri görücüye çıktığı ilk andan itibaren albeni uyandıracak. renk paletlerinin kodlarını bile yörüngede istifliyoruz ve sanki daha önce var olmayan renkleri üretiyoruz. quaqu tasarım yörüngesinde kaybolmamak zor olabilir, üretilen deneyimleri ve deneyime dönük ürünleri elde edin ve yakın oldukça ondan etkilenin.

® quaqu web, quaqu'yu izleyenlere geniş bir vitrin sunar.

quaqu web versiyonu güçlü bir vitrindir. paylaşılan deneyimlerin

optimum kategorizasyonunu sergiler. quaqu hakkında başka hiçbir yerde bulunamayacak olan en geniş bilgi panellerini içermektedir. deneyim paylaşımına ek olarak, quaqu newspace, quaqu content, jobs at quaqu, quaqu sharing+ gibi platform bileşenlerinin tümü quaqu web'de deneyim kitlelerinin erişimindedir, her bir panel quaqu design orbit tarafından quaqu techware+ altyapısıyla geliştirilmekte ve sürece odakla geliştirilmektedir.

q 1.1 versiyon ile quaqu web deneyimlenmeye hazır. 

quaqu newspace yayınına büyük yer veren q 1.1 versiyonlu quaqu web sürümünde, ilk kez yayınlanan paneller mevcut ve deneyime dönük, yüksek albeniye sahip tasarım detaylarıyla daha alıcı bir vitrin deneyime hazır.

deneyim sekmesi, ana panelde ağırlıklı olarak gelecek için yeniden biçimlenen quaqu'ya ve yeniliklerine yer vermektedir. quaqu newspace ilk resmi yayını olarak ana sayfanın önemli bir hacmini kapsamaktadır.

ilk kez bir quaqu product beta yapısında, bir quaqu deneyim ürün/hizmeti, kitlelerin beğenisine sunulmaktadır, q ticket. deneyim çekleri mevcutta ön taleplere açık bir ön gösterimde kitle ilgisini ürünün kısa tanımlamaları ile karşılar. quaqu forms, q ticket sahibi olmak isteyen paylaşanlar topluluğunun taleplerini almak için ilk kez üye etkileşimine sunulmaktadır.

yeni deneyimler artık aktif olarak yüklenmektedir ve quaqu'da paylaşılan tüm deneyimlerin en fazlası kitlelerin faydasında quaqu web'de sunulmaktadır. ortaklık yapısı paneli, iyileştirmelerle 2022, 2023, 2024, 2025 planlamaları neticesinde güncel bir forma kavuşturulmuştur. quaqu sharing modeliyle deneyim paylaşım altyapısı whatsapp business yeni bir tasarım bütününe kavuşturulmuştur. paylaşanlar topluluğunun ön gösterimine yer verilmiştir.

quaqu design orbit, q 1.1 versiyonlu web yapısının tasarımsal süreçlerini büyük bir titizlikle ortaya koydu. quaqu'nun @deneyimipaylas kullanıcı adıyla var olan tüm medya platformlarındanki üretimlerinde de tasarım yörüngesinin imzası yer alır.

signatured by quaqu design orbit